Zajímavosti

Pozdvižení u Dary a Nedvěda. To jsem ještě nezažila, hlásí zpěvačka

Pozdvižení u Dary a Nedvěda. To jsem ještě nezažila, hlásí zpěvačka
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Nemá nouzi o velkolepé zážitky, zpěvačka Dara Rolins se ale umí radovat i z maličkostí. Úsměv na tváři jí vykouzlil Pavel Nedvěd, když se poprvé přišel podívat na její vystoupení na Slovensku.

Byla to pro něj slovenská premiéra. Po více než roce vztahu se Nedvěd konečně rozhoupal a přišel na koncert své milované Dary Rolins. 

Zpěvačce to udělalo ohromnou radost. "Můj muž byl už na dvou mých vystoupeních. Poprvé v Itálii na slovenské svatbě a včera (ve čtvrtek, pozn. red.) večer v Tatrách. Jeho druhé poprvé, protože tu nikdy předtím nebyl," svěřila na instagramu.

"Jeho fantazie a představivost pracuje na plné obrátky, protože je už druhý den jako naschvál extrémní mlha. Aspoň že sněží," doplnila s úsměvem.

Související obsah

Z fotek, kterými se Dara pochlubila, je jasné, že láska slavné dvojici stále jenom kvete. Budoucnost chtějí strávit spolu. Domluvili se sice, že už nebudou mít děti, vynahradí si to ale jinak.

Protože Nedvěd žije v Itálii a Rolins se z Prahy stěhovat nehodlá, postaví si dva domy, aby měli na každém z míst hnízdečko s teplem rodinného krbu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dara s Nedvědem řeší společnou budoucnost. O dětech mají jasno:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz