Zajímavosti

Zpěvačku Lenny čeká největší koncert. Z její nové balady jde mráz po zádech

Zpěvačka Lenny láká na prozatím největší koncert své kariéry do O2 universa. Ten byl kvůli pandemické situaci několikrát odložen, a tak se akce uskuteční ve čtvrtek 24. listopadu. A podle Lenny se její fanoušci mají rozhodně na co těšit.

Na dosud největším koncertě Lenny v O2 universu zazní spousta novinek i starších hitů. Kvůli covidu několikrát odkládaný koncert proběhne už ve čtvrtek 24. listopadu a podle zpěvačky se máte na co těšit.

"Plánujeme i speciální akustický set. A kdo už někdy na mém koncertě byl, tak ví, že jde vždycky o něco extra. Návrh scény má na starosti Matyáš Vorda a společně jsme vsadili na wow momenty, kterými chceme publikum překvapit a zajistit mu zážitek, který v něm dlouho zůstane," slibuje Lenny.

Související obsah

​Předskokanem koncertu bude vycházející nizozemská hvězda Remme. "Zase tak často nelákám fanoušky pod záminkou zajímavých hostů, ale prozradím, že tentokrát by si O2 universum opravdu neměli nechat ujít!" dodává zpěvačka, která s Remmem spolupracovala na svém nejnovějším singlu Friends For Life.

Tato píseň je tak trochu návratem k počátkům tvorby Lenny. I ona vznikala u zpěvačky doma za pianem. Skládání emotivního textu písně se zpěvačka ujala sama. "Věděla jsem, že text musí jít ze mě osobně. Když jsem pak úplně čerstvé demo pouštěla naší tour manažerce a ta se rozbrečela, věděla jsem, že se píseň skutečně podařila!" doplnila s nadšením.

Související obsah

​Lenny poskytla také TV Nova 200 vstupenek na charitativní účely. Lístky televize nabídla spřáteleným charitativním organizacím, se kterými spolupracovala například v projektu Tvoje tvář má známý hlas nebo v jiných společných kampaních.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz