Zajímavosti

Smutná Denisa Grossová přiznala vážné problémy. Popsala, co ji trápí

Smutná Denisa Grossová přiznala vážné problémy. Popsala, co ji trápí
Denisa Grossová | Zdroj: Profimedia

Jednou jsi dole, jednou nahoře. Dcera po zesnulém poslanci Stanislavu Grossovi Denisa na sociálních sítích přiznala, že i ona má občas potíže. V dojemném příspěvku vzkazuje, že na to nikdo není sám.

Denisa Grossová se svěřila, že není vždy šťastná, jak by se ze sociálních sítí mohlo zdát. "Každý ve svém životě procházíme různými etapami. A ne všechny bývají hezké," začala tanečnice a fotografka na instagramu.

"Proto je dobré si uvědomit, že to, co vidíme na sociálních sítích, není realita, ale pouze obsah, který je sdílen lidmi a ukazuje pouze to, co chtějí, aby bylo viděno. Děláme to všichni, chráníme si tím své soukromí… Tedy alespoň do určité míry," pokračovala Denisa, která k příspěvku přidala utrápenou černobílou fotku z koupelny.

Přiznala, že i ona na sociálních sítích nesdílí negativní prožitky, ba právě naopak. "Když mi není dobře, ví to pouze ti opravdu nejbližší. A to ne vždy, protože mám tendence se uzavírat do sebe a nekomunikovat absolutně s nikým," prozradila, jak to má, když je jí úzko.

Související obsah

Tentokrát ale dcera po zesnulém poslanci Stanislavu Grossovi zřejmě udělala výjimku. "Ale myslím si, že je někdy dobré si připomenout, že každý jsme někdy nahoře, jindy dole. Tak nevěř všemu, co je na sockách (sociálních sítích, pozn. red.), je to jen klam. Nejsi v tom sám/sama," vzkázala na konec Grossová.

Vdova po Grossovi trne hrůzou. Dcera je celý táta, snad nepůjde do politiky, říká:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz