Zajímavosti

Denisa Grossová pořádně dráždí fanoušky. Své křivky vystavila v plavkách

Denisa Grossová pořádně dráždí fanoušky. Své křivky vystavila v plavkách
Denisa Grossová Zdroj: Profimedia

Starší dcera bývalého premiéra Stanislava Grosse není žádná stydlivka. Naopak své fanoušky na sociálních sítích často dráždí poměrně žhavými fotografiemi. Na té poslední dala světu na odiv své ladné křivky.

Denisa Grossová znovu potěšila své příznivce. Na instagramu totiž sdílela fotku, na které stojí u bazénu v černých plavkách. Nejednomu muži se tak při pohledu na snímek musí okamžitě zatajit dech.

A o tom, že se Denisa nemá za co stydět, rozhodně není pochyb. Ona sama své ladné křivky často a ráda na sociálních sítích ukazuje. A fanoušci ji za to zasypávají komplimenty, které by potěšily nejednu mladou dívku.

Související obsah

Grossové nedělá problém pózovat ani ve spodním prádle. Právě na toto téma se na jejím instagramu strhla diskuze. Denisa se totiž ptala, jestli je podle ostatních rozdíl mezi fotografiemi v plavkách a spodním prádle.

"I když je vidět naprosto to stejné, ve společnosti se to bere jinak," uvedla Grossová. Ta si opravdu hlavu s tím, jestli se fotí v plavkách, nebo naopak ve spodním prádle, vůbec hlavu neláme.

Natálie Grossová zareagovala na článek, v němž se psalo o jejím těhotenství:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz