Zajímavosti

Do Ordinace míří velká hvězda. Seznamte se s novou postavou

Do Ordinace míří velká hvězda. Seznamte se s novou postavou
Herečka Zdena Studenková v Ordinaci v růžové zahradě 2 | Zdroj: TV Nova

Jarní sezona seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, která na Voyo odstartuje po Novém roce, bude opět nabitá. Diváci se mohou těšit na nové dějové linky s novými příběhy z kamenické nemocnice. Budou plné emocí, napětí, lásky, vztahových propletenců i humorných situací. Můžete se těšit i na nové postavy, tou první je Zdena Studenková.

Zdena Studenková je slovenská herečka, která je populární i v Česku. Tomu, kdo nemá dobrou paměť na jména, stačí připomenout nestárnoucí komedii S tebou mě baví svět, v níž si Studenková zahrála zpěvačku Gábinu. A její tanec na píseň Sladké mámení se okamžitě stal legendárním. Kromě toho se herečka proslavila nespočtem dalších rolí.

Studenková je rovněž divadelní herečkou, už několik desítek let je v angažmá Slovenského národního divadla. Ve volném čase se herečka mimo jiné věnuje psaní kuchařek, aktuálně jí pod názvem Aj varenie je umenie vychází už třetí.

Související obsah

​Diváci by asi tipovali, že tato výjimečná herečka si v Ordinaci zahraje výjimečnou lékařku. Omyl! "Do Kamenice přijíždím jako Lívia. Je to žena silná a sebevědomá, přesto v současné chvíli s ohledem na to, co se jí přihodilo, zlomená. Doprovází ji její mladší syn – lékař, který je poslední osobou, která jí v životě zůstala," nastínila svou dějovou linku.

"Vzhledem k prožitému traumatu je Lívia psychicky nestabilní, vznětlivá a neustále podrážděná, herecky se tedy jedná o vděčnou postavu. I když jsem povahově úplně jiná než ona, snažím se pro ni najít aspoň trochu pochopení a soucítit s ní, ačkoli ve většině scén to úplně možné není," představila Studenková svou postavu.

"Doufám, že si i přes Líviinu komplikovanost k ní diváci najdou cestu. Už jen proto, že svými skutky kamenické vody pěkně rozvíří. Nuda s ní totiž rozhodně není," uzavřela s úsměvem.

Takhle tančí herci z Ordinace v růžové zahradě 2:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz