Zajímavosti

Přiznání hvězdy Ordinace: Vdávat jsem se nechtěla, partner mě ukecal

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se dali dohromady díky oblíbenému seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Herečka v sobotu ve Víkendové Snídani přiznala, že se původně vdávat nechtěla. Příští rok to ale bude už deset let od toho, kdy představiteli doktora Valšíka řekla ano.

Jsou spolu doma i v práci. Herci Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se objevují spolu v Ordinaci v růžové zahradě 2 a také na divadelních prknech. A protože natáčí nebo hrají v sobotu i neděli, víkendy si udělají jindy. "Děláme si je v úterý a ve středu. Odjedeme na chalupu, kde je klid," vysvětlila Adamovská. Ta navíc nejraději relaxuje s vrtačkou nebo kladívkem v ruce. "Je velmi zručná, baví ji manuální práce. Vlastní dílničku ale nemá, tu mám naopak já," chválí svou manželku Štěpánek.

Související obsah

​Jejich obrovskou společnou vášní je cestování. "Dokud to jde a ještě můžeme, vybíráme si vzdálenější destinace. Až to nepůjde, dojedeme třeba jen na Zbraslav," říká s úsměvem Petr Štěpánek.

Cíl cesty vybírá většinou jeho manželka. "Já si to tam pak užívám. Petr mi otevírá dveře hotelu, podá ruku při zdolávání skal," pochvaluje si galantní chování svého manžela Zlata Adamovská.     

Související obsah

​A jak se dali dohromady? Samozřejmě díky Ordinaci v růžové zahradě 2. "Volala mi produkční a ptala se, kdo by měl hrát mého manžela. Právě jsem si listovala v nějakém časopise a tam jsem narazila na kolegu Petra Štěpánka. A bylo rozhodnuto," popisuje Adamovská. Několik let spolu točili a pak přišel den D. "Najednou jsme věděli, že je to ono, že k sobě patříme," dodává herečka s tím, že si mysleli, že to na nich nikdo nepoznal. "Ale poznal," zareagovali okamžitě se smíchem moderátoři Víkendové Snídaně Dana Morávková a Jan Čenský, kteří také září v Ordinaci.

Herečka se podle svých slov ale vůbec vdávat nechtěla. "Ukecal mě," popisuje, jak nakonec se sňatkem souhlasila. Adamovská a Štěpánek oslaví příští rok 10 výročí svatby. "Hned na začátku jsme si řekli, že si budeme říkat pravdu," prozrazují recept na šťastné a spokojené manželství. "O hodně věcech si myslíme to samé, když máme na něco chuť, tak ji máme stejnou," dodávají.

eva, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz