Domácí

Obermaierová myslela kvůli cenám na sebevraždu. Lidé na ni nechutně útočí

Obermaierová myslela kvůli cenám na sebevraždu. Lidé na ni nechutně útočí
Jaroslava Obermaierová | Zdroj: Profimedia

Drahé energie dohánějí Jaroslavu Obermaierovou (76), představitelku Vilmy Nyklové z nekonečného seriálu Ulice, k šílenství. Herečka dokonce přiznala, že kvůli neustále rostoucím cenám uvažovala o sebevraždě. Lidé ji však na sociálních sítích místo soucitu zahrnuli tvrdou kritikou.

Astronomické ceny elektřiny, plynu a nájmů drtí i oblíbenou herečku Jaroslavu Obermaierovou. Představitelka prodavačky z pekařství Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice se musela vzdát pražského bytu a žije na venkově. Do metropole už jezdí pouze natáčet.

Jenomže i tak ji děsí, co ještě přinese budoucnost. "Problémy jsou teď se vším. Opravdu nevím, co bych si bez tepla počala," svěřila se TN.cz. Zašlo to až tak daleko, že ji přepadají myšlenky na sebevraždu. Pomáhá jí je zahánět péče o syna Jarouška, který zápolí se zdravotními problémy.

Obermaierová se po přiznání obav stala terčem nechutných útoků na sociálních sítích. Někteří lidé jí dokonce přejí smrt. "Co by chtěla? Nejlepší je, jak řvou tyhle typy lidí. Za celý život vydělala dost, utrácela a teď brečí? Takového člověka mi teda líto není. Co má říkat důchodce, který celý život dřel a byl rád, že vyjde? Ten si ani neměl z čeho našetřit. Ona pořád hraje a pořád má chudák málo," strefil se do herečky Tomáš.

Související obsah

"Pokud je to pravda, tak s sebou vezměte aspoň jednoho ministra, abyste nezemřela zbytečně," napsala Eva. "Tahle bába mě hrozně zklamala! Myšlením a chováním ustrnula v seriálu 30 případů majora Zemana," vzkázal Ivo.

Herečka se snaží zůstat nad věcí. "Ti lidé, co si tohle myslí, mají tolik peněz, že je to nerozhazuje? Tomuhle nerozumím. Nic nečtu, nezajímá mě to, uvidíme ale, co budou říkat za pár měsíců," uzavřela Obermaierová.

Obermaierová si k narozeninám nadělila nevšední dárek (4/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz