Domácí

Námraza způsobila množství nehod. Několik lidí se při nich zranilo

Dopravu v České republice v pátek ráno zkomplikovala námraza. Třeba na silnici z Klatov do Plzně bouralo hned osm aut. Na místě bylo několik zraněných.

Hromadná nehoda se stala na silnici číslo 27 u výjezdu na Litice na Plzeňsku. Po příjezdu záchranářů se ukázalo, že jde o tři různé nehody v těsné blízkosti.

V prvním případě se srazila dvě auta, srážka naštěstí nebyla vážná. Při druhé nehodě se střetla další dvě auta, při třetí dokonce čtyři. Na místě nehody zasahovali také hasiči, kteří místo nejprve zabezpečili a poté pomáhali záchranářům s ošetřováním zraněných. Navíc museli udělat protipožární opatření a odstranit uniklé kapaliny pomocí sorbentu.

Související obsah

Do nemocnice záchranáři převezli dva lidi, 36letá žena a 44letý muž by ale měli mít jen lehká zranění. Nehodu vyšetřovali dopravní policisté a silnice směrem na Plzeň byla dopoledne zcela uzavřená. 

Na namrzlé dálnici D4 za Pískem ve směru na Prahu se ráno srazilo pět osobních aut a kamion. I tam se dva lidé lehce zranili. Mokro a náledí stály také za nehodou u obce Valeč na Karlovarsku, kde kamion zablokoval zatáčku směrem k dálnici D6. U Žlutic se pak srazila dvě osobní auta. Obě nehody byly bez zranění. Řidiči by měli být opatrní také o víkendu, kdy se ranní teploty budou opět pohybovat kolem nuly.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz