Domácí

Muž se pohádal se spolubydlícím z ubytovny. Pak ho měl ubodat

Muž se pohádal se spolubydlícím z ubytovny. Pak ho měl ubodat
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Hádka mezi dvěma muži z ubytovny v Říčanech nedaleko Prahy skončila v neděli ráno smrtí jednoho z nich. Policie pravděpodobného podezřelého na místě zadržela.

V Říčanech u Prahy se v neděli brzy ráno měla stát vražda. Podle policie tam hádka mezi dvěma obyvateli ubytovny skončila smrtí staršího z nich poté, co mladší z obou mužů vytáhl při vzájemné potyčce nůž.

"V neděli 11 minut po čtvrté hodině ranní byli policisté přivoláni k slovnímu konfliktu dvou mužů na jedné z říčanských ubytoven. Když do pěti minut po oznámení na ubytovnu přijeli, nalezli na místě vážně zraněného muže, kterému začali okamžitě poskytovat první pomoc," sdělila k případu mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková.

"Jeho zranění byla natolik vážná, že přímo na místě zemřel," dodala mluvčí. Devětačtyřicetiletému muži tak nepomohl ani příjezd profesionálních záchranářů, kteří pokusy o oživení zraněného od policistů převzali. Podle mluvčí středočeské záchranky Moniky Novákové ošetřovali zdravotníci na místě také dalšího muže, kterého s bolestmi krční páteře následně převezli do pražské vinohradské nemocnice. Policie tohoto muže v současné době vede jako svědka.

Související obsah

Vzápětí po svých kolezích na místo dorazila také další policejní hlídka, které se podařilo najít 28letého podezřelého muže. Policisté ho zadrželi s pomocí hmatů, chvatů a namířené zbraně. V tu chvíli už nebyl podle Suchánkové ozbrojený, nůž, kterým měl být skutek spáchán, ale policisté našli.

Případ si převzali kriminalisté. "Ti již v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy," doplnila mluvčí.

Děsivý případ v pražských Letňanech. Policie vyšetřuje nález tří těl:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz