Zajímavosti

Manželství Ivana a Kláry Trojanových v troskách. Ve hře je údajně i rozvod

Manželství Ivana a Kláry Trojanových v troskách. Ve hře je údajně i rozvod
Ivan Trojan a Klára Polletrová-Trojanová | Zdroj: Profimedia

Manželství známého herce Ivana Trojana s herečkou Klárou Pollertovou-Trojanovou má procházet závažnou krizí. Podle informací Blesku se mluví dokonce o rozvodu. Pár měl navštívit i notáře kvůli vypořádání majetku.

Vypadá to, že 30 let trvající manželství je u konce. "Už několik měsíců spolu ani nežijí. Paní Klára, pokud vím, bydlí někde na Smíchově a pan Ivan tu zůstal sám se psem," řekl Blesku soused, který bydlí poblíž jejich rodinného domu v Košířích.

Ve hře má být dokonce také rozvod. "Rodiče jsou staří lidé a nechtějí je trápit. Rozhodně ale ví, že odešla paní Klára. Byla to prý také ona, kdo chce rozvod," dodal dotyčný.

Související obsah

Rodina však doufá, že rozhodnutí není definitivní. Pár však už letos v září měl podle informací Blesku navštívit notáře kvůli vypořádání společného majetku.

Manželé Trojanovi patřili k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Mají spolu čtyři syny. Naposledy se dvojice spolu na veřejnosti ukázala v únoru tohoto roku. "Krizi ti dva měli opravdu často. Bylo to na jejich tvářích i vidět," poznamenal ještě soused. Redakce TN.cz kontaktovala také samotného herce. K situaci se však zatím nevyjádřil.

O krizi se Trojan rozpovídal už v roce 2014 v rozhovoru pro portál Novinky.cz. "Když přijde krize, je důležité nezapomenout na to, proč jste se brali a co bylo to hezké, co vás spojuje. A snažit se tu krizi překonat a vydržet, ne se při první příležitosti rozvádět. Oba věříme, že to nemá a nesmí skončit. Je důležité si uvědomit, že muž a žena jsou různé bytosti s jiným myšlením a řeší situace jinak. Musíte se vžít do pocitů druhého, něco tolerovat a něco si vyříkat, nenechávat věci zahnít," řekl tehdy herec.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz