Domácí

Dvě nehody najednou. Na D6 se zranili čtyři lidé, bourala i sanitka

Dvě nehody najednou. Na D6 se zranili čtyři lidé, bourala i sanitka
Dopravní nehoda na D6 | Zdroj: Policie ČR

Na zpoždění se musí připravit řidiči na dálnici D6 mezi Karlovými Vary a Sokolovem. U dálničního sjezdu na obec Loučky se srazilo několik vozidel hned ve dvou dopravních nehodách. Jedním z havarovaných vozidel byla i sanitka. Celkem se zranili čtyři lidé, z toho tři vážněji.

Krátce po druhé hodině vyjížděli policisté, záchranáři a hasiči k dopravním nehodám v Karlovarském kraji. Na dálnici D6 ve směru na Karlovy Vary se poblíž sjezdu u obce Loučky srazilo celkem pět vozidel. Tři a dvě vozidla bourala jen několik set metrů od sebe.

Dvě dopravní nehody v rychlém sledu se neobešly bez zranění. Při srážce tří vozidel se lehce zranil jeden člověk, kterého záchranáři ošetřili na místě. Hůř na tom byli pasažéři ve dvou zbylých vozidlech, z nichž jedním z nich byla v tu chvíli neobsazená sanitka. Tři zraněné museli záchranáři ihned hospitalizovat.

Související obsah

Dálnice zůstává i nadále v provozu. "Policisté v místě nehody řídí dopravu. Objízdná trasa vede přes Loket, Nové Sedlo a Chodov. Dálnice bude v místě nehody uzavřena přibližně do 16:30," sdělil mluvčí karlovarských policistů Jakub Kopřiva.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz