Domácí

Propadlé tváře, šedivé vousy. Takhle Kramného změnilo vězení

Petr Kramný, kterého soud odsoudil za vraždu ženy a dcery, doufá v obnovení procesu. V úterý proto stanul před ostravským krajským soudem. Celkově osm let za mřížemi se na něm viditelně podepsalo, péči o své vlasy však podle všeho nezanedbává ani ve vězení.

To, že pobyt za mřížemi lidi mění, platí i v případě Petra Kramného. Ve vězeňské cele si odpykává už sedmý rok z 28letého trestu za vraždu své manželky Moniky (†36) a dcery Kláry (8) v roce 2013 v Egyptě. Od února 2014 byl ve vazbě, v lednu 2016 šel za katr. Kramný vraždu doposud popírá.

Na první pohled je znát, že vězení se s Kramným nemazlí. V tuto chvíli 44letý Kramný vypadá, že za šest let, co tam prozatím strávil, zestárl minimálně o deset let. 

Související obsah

Sice má Kramný nyní výrazně propadlé tváře a zšedivěly mu vousy, ale oproti roku 2013 viditelně zhubl. Zřejmě má ve vězení čas na cvičení.

Co ale rozhodně zůstalo stejné, je péče, kterou věnuje svým vlasům. Ty má stále pečlivě upravené, jeho sestřih se příliš nezměnil, ale stále kopíruje módní trend současnosti. 

Podívejte se, jak šel čas s Petrem Kramným:

Dříve se Kramný u soudu vyznačoval i netradičním stylem oblékání, nejčastěji nosil kostkované košile. Jestli se však za mřížemi změnil jeho vkus v oblékání, není možné posoudit, protože v úterý musel mít na sobě vězeňský mundúr.

Příchod Kramného do soudní síně:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz