Zajímavosti

Slováček bude trávit svátky s rodinou. Jeho děti odhalily zvláštní zvyk

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Na svátky a společně strávený čas se těší také rodina legendárního saxofonisty Felixe Slováčka. Ten byl společně se svým synem a dcerou hostem úterní Snídaně a přiznal, že mají netradiční zvyk.

Pokud byste čekali, že v hudebnické rodině Slováčkových bude Štědrý den ve znamení zpěvu, jste na pořádném omylu. Jak se říká, kovářova kobyla chodí bosa.

"Jsme rádi, když je ticho. Sníme bramborový salát, máme výbornou rybí polévku a pak si pustíme Popelku," popsala sváteční den ve Snídani se smíchem zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková.

Související obsah

Někteří členové by to však rádi změnili. "Mám dvě děti. Tak to chystáme hlavně pro ně. Ale chtěl bych je vést k tomu, aby začaly hrát. Aby založily tradici. U nás jsme to tak nestihli. Muzikant je furt na nějaké štaci," řekl hudebník Felix Slováček mladší.

Kvůli pracovnímu vytížení to vypadalo, že se Felix starší se svými dětmi uvidí až právě o Štědrém dnu. Naštěstí díky práci tomu tak není a všichni jsou v úzkém kontaktu. "Lidé nás mohou vidět všechny pohromadě. Máme spoustu koncertů s tátovým big bandem," nastínila Slováčková.

Herečka zároveň přiznala, že konec roku je pro všechny dost hektický. "Toto období není klidné. Je to stres. Ale díky bohu. Skoro tři roky se na Vánoce nic nedělo a museli jsme být doma. Je to krásné. Nevíme, co dřív," dodala.

I přes spoustu práce si však Slováček starší vždy najde na své děti čas. "Chodím se na ně dívat, když hrají. Teď jsem byl nedávno na premiéře Alenky v říši divů. Felix to dirigoval a Anička hrála Alenku," sdělil pyšný saxofonista.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz