Zajímavosti

Tajemství vánoční písničky Lucie Borhyové: Margita v ní slyší Zagorovou

Lucie Borhyová nadělila sobě i svým fanouškům předčasný vánoční dárek. Její první sólová písnička Splněná přání kouzlí úsměv na tvářích všech, kteří si ji poslechnou. Moderátorku Televizních novin ke zpěvu dlouho ponoukali Štefan Margita s Hanou Zagorovou. Operní zpěvák je ze skladby nadšený, a projev Borhyové mu dokonce připomíná zesnulou manželku. Prozradil to reportérům pořadu Život ve hvězdách.

Je to vánoční zázrak! Štefana Margitu nadchla nová písnička Lucie Borhyové, protože mu připomíná milovanou manželku a legendu české pop music Hanu Zagorovou.

"Já mám úplně husí kůži. Když to poprvé slyšel Štefan, tak mi volal, že se mu to moc líbí a je nadšený. A řekl mi: 'To není možný, ty jak tam chvíli zpíváš a pak přejdeš do té recitace, tak to je, jako kdybych tam slyšel Hanku'," prozradila moderátorka Televizních novin.

Související obsah

Margitovi ze skladby běhá mráz po zádech. "Moc hezké, strašně příjemný hlas, krásný klid a krásná písnička. Lucka se tomu hodně věnovala. Já jsem byl v té době v Americe, hodně jsme si kvůli tomu telefonovali a diskutovali o tom. A představte si, jsou tam dvě místa, kde mi připomíná Hanku. Takový ten výraz, který Hanka měla, když nezpívala, ale jenom něco řekla. A to tam má dvakrát Lucka. Ta mi potom povídala, že jí to ani nemám říkat, že je z toho úplně hotová," svěřil operní pěvec.

Zní jako Hanička, říká Margita o nové písničce Lucie Borhyové:

"Moc jí to přeju, s Luckou se znám léta už z dob, kdy ji Hanka ještě uspávala," doplnil Margita s odkazem na to, že s Hankou se s Borhyovou vídali už od jejího útlého dětství.

Splněná přání nestojí nic. Podívejte se na videoklip Lucie Borhyové:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz