Zajímavosti

Fanoušci věřili, že je Bieberova manželka těhotná. Ta přiznala zdravotní problémy

Fanoušci věřili, že je Bieberova manželka těhotná. Ta přiznala zdravotní problémy
Hailey a Justin Bieberovi | Zdroj: Profimedia

Hailey Bieberová se rozhodla utnout spekulace, že by čekala miminko. Fanoušky zaujalo její na první pohled o něco vypouklejší odhalené bříško. Podle modelky však nešlo o požehnaný stav, nýbrž o cystu velikosti jablka.

Populární zpěvák Justin Bieber a jeho manželka Hailey se s fanoušky dělí nejen o životní radosti, ale i starosti. A tajnosti nedělají ani okolo svého zdravotního stavu.

Hailey nejprve v březnu všechny příznivce šokovala prohlášením, že skončila v nemocnici kvůli krevní sraženině v mozku. Justin pak v létě přiznal, že mu dočasně ochrnula polovina obličeje.

Když se ale modelka nedávno ukázala s odhaleným bříškem, začali fanoušci věřit, že by slavnou dvojici mohly čekat mnohem příjemnější chvíle. Okamžitě se rozjely spekulace o možném těhotenství Hailey Bieberové.

Manželka slavného zpěváka však nyní v příběhu na instagramu prozradila, že o požehnaný stav se nejedná. "Mám cystu na vaječníku o velikosti jablka," přiznala diagnózu. "Nemám endometriózu ani syndrom polycystických ovarií, ale cystu na vaječníku jsem už párkrát zažila a nebyla to žádná sranda," dodala.

Související obsah

​"Není to miminko. Bolí a svědí to, je mi z toho špatně. Jsem oteklá, podrážděná a plná emocí. Každopádně jsem si jistá, že to hodně z vás zná a pochopí. To dáme," ujistila.

Jak připomíná portál Sky News, ovariální cysty jsou váčky naplněné tekutinou, které jsou velmi časté a obvykle nezpůsobují žádné příznaky. Drtivá většina nakonec sama odezní, aniž by potřebovala jakoukoli léčbu. Příznaky se obvykle objevují v případě, že cysta praskne, je velmi velká nebo blokuje přívod krve do vaječníků. V takovém případě může způsobit silné bolesti, nadýmání, silnou nebo nepravidelnou menstruaci a také bolestivost při sexu.

Do kůže Justina Biebera se v pořadu Tvoje tvář má známý hlas zkoušel loni vžít i Vojta Drahokoupil:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz