Zajímavosti

Margita o velkém trápení: Smrt Haničky mě pořád drásá, stále si s ní povídám

S krutou ránou osudu, kdy ho opustila všemi milovaná Hanka Zagorová, se stále Štefan Margita nemůže smířit. Jak v pořadu Život ve hvězdách prozradil, chmury se snaží zahnat prací, nicméně bolest je stále veliká.

Pro Štefana je každý návrat domů, kde na něj nečeká jeho milovaná Hanička, pořád ještě bolestivý. Nedávno se vrátil z vystoupení v Americe. Tam se soustředil na práci a ta mu zaháněla smutek.

"Amerika mě hodně zaměstnala. Chovali se ke mně báječně a snažili se tu hlavu zaměstnat, ať jsou tam jiné myšlenky, ale můžeš zapomenout? Nezapomeneš. Ten návrat samozřejmě je mnohem horší. Hanka vždy čekala, bylo připravené nějaké jídlo a teď jsem se vrátil a nebylo tam nic," popsal nepříjemný návrat do Česka Margita.

Nejvíc mu podle jeho slov chybí čistá duše Zagorové. "Problém je v tom, že už o tom ani tolik mluvit nechci. Jsou tisíce lidí, kteří to zažívají denně. A tady je jediný rozdíl, že Hanka byla tak populární a oblíbená, že kohokoliv potkám, tak se na to všichni ptají. Kdybych těm lidem neodpověděl, tak si řeknou, že jsem namyšlený. Takže odpovídám, ale strašně mě to drásá," popsal operní pěvec.

Související obsah

​Prozradil, že si se zpěvačkou stále ještě povídá. "Ano, povídám, opravdu. Když přijedu domů, tak řeknu: 'Už jsem tady'. Já se statečně přiznávám, ještě nemám sílu pouštět si její písničky. Když slyším ten její hlas, tak si představím, že jdu za ní a řeknu jí, jak je to krásné. Nejhorší je, že to už nikdy nemůžeš změnit. Ten pocit, že ji už nikdy neuvidím, je nejhorší," uzavřel.

Michal Čoudek, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz