OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Resort Sobotín

Kouzelné místo pro nezapomenutelné zážitky

Týdenní dovolená, prodloužený wellness víkend, jedinečné oslavy, nevšední teambuilding i noc na zámku. To všechno, a nejen to vás čeká v nádherném prostředí Jeseníků v Resortu Sobotín. Náš multifunkční resort nabízí neomezené možnosti vyžití. Přijeďte si k nám odpočinout do wellness s bazénem a saunovým světem či načerpat pozitivní energii v nádherné okolní přírodě.

Zdroj: Resort Sobotín

​Resort Sobotín zahrnuje několik unikátních objektů, z nichž je většina propojena podzemními chodbami. Je jím Wellness & Spa hotel Sidonie s jedinečnými wellness a spa prostory, Family & Sport hotel Josef s velkou krytou víceúčelovou halou, stylový pivovar Albert a apartmánový dům Kristian se sjezdovkou. Pomyslnou třešničku na dortu pak představuje pohádkový zámecký hotel Klein, jehož velkorysé prostory zrekonstruovaného zámku rodiny Kleinů vás přenesou do poloviny 19. století. Tento zámecký hotel vás okouzlí nejen převládajícím historickým slohem, ale také důmyslným propojením dobových prvků s moderními technologiemi. 

Zdroj: Resort Sobotín

Rádi byste jen tak nerušeně relaxovali v sauně nebo vířivce s kouzelným výhledem do přírody? Ve wellness & spa Sidonie toho na vás čeká ještě mnohem více. Vaši dovolenou si můžete zpříjemnit uvolňující masáží nebo saunovým rituálem a užít si tak nezapomenutelný wellness pobyt. Masážní techniky a procedury, které naši maséři provádí, vychází z tradiční medicíny ze všech koutů světa i z historie našeho kraje. Velký důraz je kladen na komplexní péči. Přejeme si, aby pro vás byla návštěva wellness & spa Sidonie balzámem na vaše tělo i duši. Uvolníte tak vaši mysl a napětí, příjemně si odpočinete a načerpáte novou energii.­­ Stačí si vybrat z bohaté nabídky služeb a nechat nás hýčkat vaše smysly.

Zdroj: Resort Sobotín

Komerční článek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz