Zahraničí

Zemřel herec (56) z oblíbených seriálů. Jeho smrt si nikdo nedokáže vysvětlit

Zemřel herec (56) z oblíbených seriálů. Jeho smrt si nikdo nedokáže vysvětlit
Zemřel Brad William Henke | Zdroj: Profimedia

Oblíbený americký herec Brad William Henke je po smrti. Zahrál si v nespočtu populárních seriálů, včetně Kriminálky Miami nebo Zákona a pořádku. Nejvíc se ale proslavil rolí Desiho Piscatelly v Holkách za mřížemi. Bylo mu 56 let.

Nečekaná smrt Brada Williama Henkeho zasáhla americký zábavní průmysl. Seriálový herec zemřel ve spánku v noci na 29. listopadu. S odvoláním na pozůstalé o tom informoval portál Sky News.

Henkeho si většina televizních diváků zapamatovala jako Desiho Piscatellu ze seriálu Holky za mřížemi, známém také pod anglickým názvem Orange Is the New Black. Objevil se ale i v Kriminálce Miami, Zákonu a pořádku, Kanclu nebo Havaji 5-0.

Související obsah

Zatím není jasné, proč Henke naposledy vydechl, píše web TMZ. Vzhledem k jeho věku pravděpodobně zápolil s některou z vážných nemocí, veřejně o tom ale nemluvil.

"Brad byl neuvěřitelně laskavý muž s neuvěřitelně radostnou energií. Nesmírně talentovaný herec, který zbožňoval, že je součástí umělecké komunity. A my jsme ho zbožňovali úplně stejně. Myslíme na jeho manželku a rodinu," uvedl jeho manažer Matt DelPiano.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz