Zajímavosti

Nečekaně zemřela oblíbená hvězda sociálních sítí. Bylo jí jen 21 let

Nečekaně zemřela oblíbená hvězda sociálních sítí. Bylo jí jen 21 let
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Ve věku 21 let zemřela na konci listopadu internetová hvězda Megha Thakurová. Mladá Kanaďanka se hlavně na sociální síti TikTok proslavila videi o tom, jak zvýšit své sebevědomí. Příčina jejího úmrtí není známá.

"S těžkým srdcem oznamujeme, že světlo našeho života, naše laskavá, starostlivá a krásná dcera Megha Thakurová náhle a nečekaně skonala 24. listopadu brzy ráno," informovali rodiče dívky na instagramu. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Megha (@meghaminnd)

Příčina úmrtí 21leté Kanaďanky, která se proslavila svými videi převážně na sociální síti TikTok, není známá. Dříve ale internetová hvězda prozradila, že v červenci utrpěla infarkt, který způsobily její problémy se stresem a úzkostmi, připomněl web deníku Daily Mail.

Související obsah

Ve svých videích se Thakurová věnovala především problémům s vnímáním vlastního těla. Jejím cílem bylo zvýšit svému asi milionu sledujících sebevědomí. Poslední video zveřejnila 18. listopadu.

"Megha byla sebevědomá a nezávislá mladá žena. Bude nám velmi chybět. Milovala své fanoušky a chtěla by, abyste o její smrti věděli," sdělili na instagramu její rodiče. "Vaše myšlenky a modlitby s ní budou na její cestě dál," dodali.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz