Zahraničí

Velká rána pro princeznu Kate. Ze života jí odešla důležitá osoba

Velká rána pro princeznu Kate. Ze života jí odešla důležitá osoba
Kate Middleton | Zdroj: Profimedia

Princezna Kate se musí vypořádat se zásadní změnou. Ze života jí odešla velmi blízká osoba. Její místo asi nahradí jen málokdo.

Jen pár měsíců poté, co se Kate stala princeznou z Walesu, opustila funkci její hlavní asistentky Hannah Cockburn-Logieová. Ta byla Katinou nejdůvěryhodnější pobočnicí, a pro Kate tak byl její odchod pravděpodobně velkou ránou.

Jak píše deník Mirror, odchod Katiny "pravé ruky" královský pár totiž šokoval. A to i vzhledem k tomu, že před nástupem do funkce měla s Kate a Williamem údajně dobrý vztah.

Hlavní pracovní náplní Hannah Cockburn-Logieové bylo zajistit Kate hladký pracovní průběh dne. Zároveň princeznu doprovázela na většině veřejných návštěv.

Související obsah

​Podle deníku The Telegraph nepracuje už ani jako ředitelka Královské nadace prince a princezny z Walesu. Podle dokumentů skončil její pracovní poměr 31. října 2022.

Mezi Katiny předchozí soukromé sekretářky patřila Catherine Quinnová, která ze své pozice odešla po dvou letech. V roce 2017 pracovní místo opustila i Rebecca Priestleyová, která po boku Kate stála 10 let.

Mezi další členy blízké královské rodině patří i rodinná chůva Maria Teresa Turrion Borrallová. Ta se stará o prince George, princeznu Charlotte a nejmladšího prince Louise.

Ostuda v královské rodině! Williamova kmotra odchází kvůli rasistickým otázkám:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz