Domácí

Gabriel s Mirkem z dětského domova se nevrátili z vycházky, hledá je policie

Gabriel s Mirkem z dětského domova se nevrátili z vycházky, hledá je policie
Zdroj: Policie ČR

Policisté na Kroměřížsku pátrají po dvou pohřešovaných chlapcích ve věku 12 a 15 let, kteří se nevrátili z vycházky zpět do Dětského domova se školou v Bystřici pod Hostýnem.

Pohřešované viděli pracovníci domova naposledy v pondělí 5. 12. 2022 v 15:00. V tu dobu šli chlapci na vycházku. Kriminalisté předpokládají, že se mladíci pohybují spolu a s největší pravděpodobností směřují do Zlína.

Dvanáctiletý Gabriel Šimon je zhruba 150 centimetrů vysoký, má štíhlou postavu, hnědé oči a krátce střižené hnědé vlasy. Oblečen byl do šedé zimní bundy s kapucí a do modrých riflí. Na hlavě měl černo-bílou pletenou čepici a na nohou černé zimní boty. Domluví se anglicky a podle policistů jde o jeho první útěk.

https://twitter.com/PolicieCZ/status/1600557284249042944?cxt=HHwWgICgpdaXqbYsAAAA

Patnáctiletý Miroslav Grufík je vysoký 170 centimetrů, má štíhlou postavu, krátké hnědé vlasy a modré oči. V levém uchu má náušnici. Na sobě měl černo-bílou bundu a černé tepláky. V minulosti byl již 11krát pohřešovaný.

Informace o pohřešovaných mohou občané poskytnout na kterémkoliv obvodním oddělení Policie ČR nebo na bezplatné lince 158.

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz