Domácí

Tragická nehoda na Sokolovsku. Jeden muž zemřel, další je zraněný

Tragická nehoda na Sokolovsku. Jeden muž zemřel, další je zraněný
Nehoda na Sokolovsku | Zdroj: Policie ČR

U první letošní smrtelné nehody v Karlovarském kraji v úterý zasahovali policisté a záchranáři. Na Sokolovsku se srazila dvě auta, nepřežil 79letý důchodce. Zdravotníci museli ošetřovat i 34letého muže.

"První smrtelná dopravní nehoda v Karlovarském kraji v tomto roce. K té došlo na komunikaci mezi obcemi Svatava a Lomnice na Sokolovsku," informovala na twitteru v úterý večer policie. "Jednalo se o srážku dvou vozidel," doplnil pro TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

"Na místo vyjeli záchranáři krátce před 18. hodinou," sdělil mluvčí záchranářů Radek Hes. "Na místě byl muž narozený v roce 1944, jehož zranění byla neslučitelná se životem," dodal.

Související obsah

Při nehodě se zranil i 34letý muž. "Šlo o lehká zranění, která zdravotníci ošetřili na místě," poznamenal Hes. Muže tak nemuseli převážet do nemocnice. 

"Silnice je v současné době zcela uzavřena," upozornil policejní mluvčí Kopřiva. "Objízdnou trasu na místě řídí policisté," dodal. Další informace k nehodě a její případné příčině policie zatím nechce sdělit. Komunikaci se podařilo zprůjezdnit v obou směrech krátce před půlnocí, informovali později policisté na twitteru.

Tragická nehoda osobního auta a náklaďáku na Benešovsku. Řidič zemřel (12/2022):

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz