Krimi

Policie odhalila děsivé detaily nálezu těla v Plzni. Případ vyšetřuje jako vraždu

Hrůzný nález mrtvého muže bez hlavy v Berounce v Plzni děsí tamní obyvatele. Policisté případ vyšetřují jako vraždu. Zároveň přiznali, že na těle měl dotyčný mnoho hlubokých ran.

Případem se policisté zabývají od minulého týdne. Vznikl kvůli němu i speciální tým, který intenzivně pracuje na jeho vyřešení. "Policejní orgán odboru obecné kriminality plzeňského ředitelství zahájil úkony ve věci zločinu vraždy v souvislosti s nálezem mužského těla," sdělil TN.cz ředitel Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje Jaroslav Vild.

Během vyšetřování kriminalisté zjistili známky cizího násilí. "Mrtvý měl mnohačetné bodnořezné rány na těle a byl bez hlavy," doplnil Vild.

Podle informací TV Nova měl mít muž uříznuté také genitálie. To policie zatím nepotvrdila. Chybějící část těla se však dosud najít nepodařilo.

Související obsah

Mrtvý měl mít v kapse i doklady. O koho jde, ale vyšetřovatelé neuvedli. "Čin se podle našich dosavadních poznatků odehrál v bezdomovecké komunitě," poznamenal Vild.

Oběť by měla být původem se Slovenska. Muž měl přebývat ve starých zchátralých nádražních domcích u trati nedaleko plzeňské teplárny. Mezi bezdomovci byl známý pod přezdívkou "Čobol".

Zda má tento čin nějakou souvislost s neobjasněnou vraždou z loňského září, kdy v plzeňské části Bory našli mrtvého muže, však kriminalisté nechtěli komentovat. "Tým pracuje s více verzemi. Nebudu se k nim vyjadřovat," poznamenal Vild.

Tělo objevil kolemjdoucí u lávky Pod Pecihrádkem v oblasti plzeňské Doubravky. "Pokud by někdo měl jakékoliv informace, které by nám chtěl sdělit v souvislosti s nálezem těla, tak to přivítáme," uzavřel Vild.

Na tiskovou konferenci se můžete podívat zde:

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz