Zahraničí

Harry dal na třetím rande Meghan romantický slib. A stále ho dodržuje

Princ Harry a Meghan
Princ Harry a Meghan vévodkyně ze Sussexu | Zdroj: Profimedia

Princ Harry a americká herečka Meghan Markleová spolu randí už od roku 2016. Tehdy je seznámila jejich společná přítelkyně a očividně dobře udělala. Už během prvních společných chvil totiž bylo jasné, že to mezi párem náramně jiskří. Jejich lásku navíc zpečetil slib, který dal Harry Meghan už na třetím rande.

Princ Harry a Meghan Markleová se poznali v červenci roku 2016, připomíná deník Express, a velmi brzy si padli do oka. Není proto příliš překvapivé, že princ Harry se rozhodl Meghan velmi brzy pozvat na poměrně netradiční rande.

Ačkoliv jejich diáře byly nabité, podařilo se jim sjednotit volný týden. A ten se Harry rozhodl využít naplno. Pozval Meghan na týden do Botswany. Podle deníku Mirror tak pár strávil několik dní na safari, užíval si krásy Afriky, a hlavně se vzájemně poznával. Jeden z romantických večerů ale překazil nezvaný host.

Do těsné blízkosti jejich obydlí se nebezpečně přibližoval slon. O malou chvíli později slyšeli lví řev a neznámé nástrahy afrického safari tak Meghan vylekaly. Harry ale zůstal klidný. "Věř mi," řekl jí. "Udržím tě v bezpečí," slíbil.

Související obsah

​Tato věta se stala páru osudnou. Harry slib, který Meghan té noci dal, totiž nehodlá porušit ani o roky později. "Mým úkolem je udržet mou rodinu v bezpečí," uvedl nedávno. Právě bezpečnost byla prý i jedním z důvodů, proč se Harry a Meghan rozhodli natočit dokumentární sérii. Díky vydělaným penězům prý mohou svým dětem zajistit ochranu.

Navzdory nepříjemnému zážitku si mladý pár dovolenou nenechal zkazit. Několik dní sledoval romantické západy slunce v zemi, která pro Harryho tolik znamená. Právě v Botswaně totiž strávil několik dní poté, co jeho matka princezna Diana v roce 1997 tragicky zemřela.  

Ostuda v královské rodině! Williamova kmotra odchází kvůli rasistické poznámce:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz