Zahraničí

Paris Hiltonová se stala maminkou. První fotka s vytouženým miminkem

Paris Hiltonová se stala maminkou. První fotka s vytouženým miminkem
Paris Hiltonová | Zdroj: Profimedia

Dědička hotelového impéria Paris Hiltonová vyrazila celému světu dech. Ve svých 41 letech se poprvé stala maminkou. S manželem Carterem Reumem, americkým podnikatelem, mají zdravého chlapečka.

Radostnou novinu Hiltonová oznámila na instagramu. "Už teď tě milujeme víc, než se dá slovy vyjádřit," napsala k fotce, na které prvnímu synovi tiskne ručičku. Jméno si zatím nechala pro sebe.

"Vždycky bylo mým snem stát se matkou a jsem moc šťastná, že jsme se s Carterem našli. Jsme nadšení, že spolu zakládáme rodinu a naše srdce jsou zaplněná láskou k našemu chlapečkovi," svěřila Paris časopisu People

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Paris Hilton (@parishilton)

Chlapečka jí a Reumovi odnosila náhradní matka. Hiltonová měla problémy s otěhotněním, podle portálu TMZ v minulém roce usilovala o umělé oplodnění. Ani to ale nevyšlo.

Související obsah

Paris proslula coby dědička podílu hotelového impéria Hilton a dalších nemovitostí svého otce Richarda Hiltona. Usilovala o kariéru modelky, působila třeba v agentuře Donalda Trumpa. Její mládí doprovázela nekonečná řada skandálů, kromě jiného uniklo na internet její erotické video s přítelem.

Zklidnila se až po seznámení s Reumem. Svatbu měli v roce 2021.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz