Domácí

Ples jako Brno rozvířil moravskou metropoli

V moravské metropoli Brně proběhl v sobotu večer Ples jako Brno, na kterém nechyběli slavní zpěváci, herci ani sportovci. Televize Nova byla jeho hlavním mediálním partnerem.

Kromě nádherných prostor ve Fait galerii se mohli návštěvníci sobotního Plesu jako Brno těšit nejen ze skvělých gastronomických zážitků, ale třeba i z vystoupení mnoha známých hudebníků. Vystoupila kapela Olympic i zpěváci Tomáš Klus a Michal Hrůza. Vystoupit měl také tajemný host z Anglie.

Ples navštívila spousta známých osobností ze sportu i showbyznysu. Nechyběla mezi nimi ani Gabriela Partyšová. "Já si strašně užívám téhle atmosféry a toho, že se plesy a podobné společenské události vrátily. Že se vrátil večerní život, protože ho mám moc ráda," radovala se moderátorka Života ve hvězdách.

Související obsah

​"Potkala jsem taky Ladislava Špačka, mistra etikety, a ten mi dal pro dnešní večer takovou krásnou radu. Dáma by z takovéto společnosti měla odejít včas, a ne mezi posledními. Takže se dnes pokusím odejít včas. A ne mezi posledními," slibovala Partyšová.

luk, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz