Zajímavosti

Nejšťastnější chvíle v životě. Iva Pazderková vzpomíná na účast v Survivoru

Při vzpomínkách na natáčení úspěšné reality show Survivor nešetří herečka Iva Pazderková slovy chvály. O účasti v soutěži mluví jako o chvílích velkého štěstí. Kdyby byla příležitost, ráda by se prý do Survivoru vrátila.

Do Víkendové Snídaně přijala tentokrát pozvání oblíbená herečka, komička a moderátorka Iva Pazderková. V rozhovoru s moderátory se rozpovídala o tom, jak vzpomíná na natáčení populární reality show Survivor a zda sleduje novou řadu, jejíž první dva díly jsou už několik dní k vidění na Voyo.

Pazderková svou odpovědí překvapila. Na reality show se totiž nedívá, a to z jednoho prostého důvodu. Účastníkům prý závidí a na natáčení vzpomíná jen v tom nejlepším. "Opravdu jsem tam zažila největší pocity štěstí ve svém dospělém životě," přiznala Pazderková.

Související obsah

Kdyby se vyskytla další nabídka zúčastnit se reality show Survivor, určitě by ji dle svých slov přijala znovu. "Obecně mám ráda výzvy. Není pro mě problém přežívat v přírodě o hladu," dodala herečka s tím, že z příprav na soutěže bikiny fitness je na hlad už zvyklá.

Kromě řady jiných aktivit se totiž věnuje i bodybuildingu, díky kterému je ve velmi dobré kondici. Účast v Survivoru a bodybuilding dle jejích slov spojuje osobní disciplína. Rozdíl je však v typu energie. "Dynamická energie se u bodybuildingu nebuduje, v tom byla moje nevýhoda," přiznala Iva v rozhovoru.

Na TV Nova můžete epizody sledovat každou středu a čtvrtek. A na Voyo vždy s týdenním předstihem. 

Voyo

1. a 2. díl je dostupný už teď
1. 2. 2023 – (3. díl) – Survivor Česko & Slovensko
2. 2. 2023 – (4. díl) – Survivor Česko & Slovensko

TV Nova

1. 2. 2023, 21:35 – (1. díl) – Survivor Česko & Slovensko
2. 2. 2023, 21:15 – (2. díl) – Survivor Česko & Slovensko
8. 2. 2023, 21:35 – (3. díl) – Survivor Česko & Slovensko
9. 2. 2023, 21:40 – (4. díl) – Survivor Česko & Slovensko

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz