Zajímavosti

Hra na schovávanou se zvrtla. Chlapce našli po šesti dnech v jiné zemi

Hra na schovávanou se zvrtla. Chlapce našli po šesti dnech v jiné zemi
Ilustrační obrázek | Zdroj: Profimedia

Přístavy jsou se svým množstvím dobrých míst na schování jednou z nejlepších lokací pro hru na schovávanou. Jsou ovšem i velmi nebezpečné, jak se přesvědčil 15letý Fahim. Ten se omylem zavřel do jednoho z kontejnerů v bangladéšském přístavním městě Čitagong. Po šesti dnech ho našli v Malajsii.

Hrát si na schovávanou v přístavu málem stálo život 15letého Fahima. Ten se v bangladéšském přístavním městě Čitagong schoval do jednoho z kontejnerů, který se za ním zavřel. Rozhodl se tedy, že si dá šlofíka, uvedl web NY Post.

Kontejner ale 11. ledna vyrazil na zhruba 2 300 kilometrů dlouhou trasu do Malajsie. Do asijské země dorazil až po dlouhých šesti dnech, kdy byl chlapec nalezen. "Myslíme si, že vlezl do kontejneru, usnul a ocitl se tady," řekl podle FOX News malajsijský ministr vnitra Saifuddin Nasution.

Související obsah

Zmatený a dehydratovaný Fahim naštěstí přežil a byla mu poskytnuta lékařská péče. "Byl jediný, koho v kontejneru našli," přidal ministr. I kvůli tomu se obávali, že byl chlapec obětí obchodu s lidmi. To se však neprokázalo. Nyní se pracuje na jeho návratu do rodné vlasti.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz