Zajímavosti

Dojemné vyznání Dary Rolins. Nedvědovi vděčí za hodně, je ten pravý

Zpěvačka Dara Rolins zažívá jedno z nejkrásnějších období svého života. Nedávno oslavila padesátiny a u této příležitosti uspořádala největší koncert své kariéry, který sklidil obrovský úspěch. Nejdůležitější však je, že se má o vše s kým podělit. Bývalý fotbalista Pavel Nedvěd při ní stál v lehkých, ale i těžkých chvílích. Za to mu je zpěvačka velmi vděčná.

Dara Rolins září štěstím. Přestože poslední týdny byly velmi náročné a zpěvačce nezbývalo na partnera příliš času, Pavel Nedvěd pro ni byl vždy oporou. Zatímco popová legenda neustále pendlovala mezi Prahou a Bratislavou a ladila do nejmenších detailů show v pražské O2 areně, Nedvěd jí tiše držel palce. Zpěvačka bývalého fotbalistu za trpělivost náležitě ocenila a složila mu poklonu.

"Můj skvělý muž," napsala Dara Rolins v instagramovém příběhu z velkolepého koncertu. Ukázala tak, že Pavel Nedvěd je partnerem, se kterým může prožívat nejen úspěchy, ale těžké životní zkoušky.

Související obsah

Jak je vidět ve videu ze zákulisí, popová ikona se chtěla se svou láskou o velkou chvíli podělit. Dara se snažila, aby Pavel Nedvěd nezůstal opomenutý a stál společně s ní v centru pozornosti. Proto si ho k sobě s úsměvem přitáhla na oslavě po koncertu. Nedvěd se sice zprvu zdráhal a nechával Daře vlastní prostor, aby si slávu vychutnala, následně ji však romanticky objal a nechal se vtáhnout do centra dění. 

Zdá se tedy, že Dara Rolins konečně našla toho pravého. "Má obrovské srdce a na to, co dokázal a kým je, má v sobě neskutečnou skromnost a pokoru. To na lidech miluju. Nemyslela jsem si, že jednou potkám někoho, s kým mi bude tak extrémně dobře, jako mi je teď. Nevěřila jsem, že budu s někým tak souznít, že přijde muž, který bude takto milovat mou rodinu a moje rodina zase jeho," svěřila se před časem zpěvačka v rozhovoru pro deník Nový Čas.

Dara Rolins prožila drama, Nedvěd však zakročil. Podívejte se na video:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz