Zahraničí

Ozzy Osbourne ruší turné. Důvodem je zpěvákovo chatrné zdraví

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne | Zdroj: Profimedia

Jeden z hlavních představitelů světové heavymetalové scény Ozzy Osbourne (74) ruší plánované turné po Evropě. Zpěvák se tak rozhodl kvůli zdraví, které ho už delší dobu trápí.

Legendární heavymetalový zpěvák Ozzy Osbourne se omlouvá svým fanouškům. Musí totiž zrušit plánované evropské turné. Uvedl to na svém facebookovém účtu ve středu ráno. Důvodem má být jeho zhoršující se zdraví.

To má zpěvák podlomené už delší dobu. Dle jeho slov to začalo před čtyřmi lety po vážné nehodě, kdy si při pádu poranil páteř. Poté podstoupil intenzivní léčbu.

Související obsah

"Po třech operacích, léčbě kmenovými buňkami, nekonečných sezeních na fyzioterapii a v poslední době přelomové léčbě Cybernics je mé tělo stále fyzicky velmi slabé," napsal Osbourne.

Fakt, že bude muset turné zrušit, ho velmi mrzí. "Věřte mi, když říkám, že myšlenka, že zklamu své fanoušky, mě opravdu s**e víc, než si myslíte," dodal zpěvák.

Prahu plánoval Ozzy Osbourne navštívit 19. května. Koncert se měl konat v O2 areně. Jak napsal ve svém vzkazu fanouškům, lístky je možné vrátit v místě zakoupení.

Osbourne zrušil turné i v roce 2018, kdy jeho součástí byl i koncert v Praze. Důvod se dozvíte v reportáži:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz