Zajímavosti

Fanoušci už ani nedoufali, Leoš Mareš ale dokázal Daru Rolins přemluvit

Fanoušci už ani nedoufali, Leoš Mareš ale dokázal Daru Rolins přemluvit
Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Komu unikla velkolepá show Dary Rolins v pražské O2 areně, dostane další šanci ji tentokrát nepropásnout. Zpěvačku k tomu přemluvil Leoš Mareš. Jak prozradil na instagramu, trvalo mu to rovných pět dní.

Dara Rolins zopakuje obří show, kterou si nadělila k padesátinám. Měla být přitom jediná svého druhu. Jenomže se nedostalo na všechny, některým navíc vadilo, že se na hity bratislavské rodačky nemohlo tancovat.

Líto to bylo Leoši Marešovi, který na Daru pět dní naléhal, až mu na jeho návrh uspořádat další koncert ve čtvrtek kývla. "Já jsem teď domluvil s Darou Rolins. Řekla mi, že oukej, že Dara dvě může být. Nemáme ještě termín, ale to ani není důležité," oznámil moderátor.

Související obsah

"Bude to pro ty, co to neviděli, co nesehnali vstupenky, pro ty, co tentokrát chtějí tančit na ploše, kdykoliv budou chtít," pokračoval. "Jdeme hledat termín, všechno se včas dozvíte," uzavřel.

Ohlasy na vystoupení, které proběhlo minulou sobotu v pražské O2 areně, jsou téměř jen pozitivní. Dara na pódiu přivítala zástupy hvězdných hostů, dorazil dokonce i její expřítel Rytmus, s nímž byla roky rozhádaná. Vrcholem byl duet s její dcerou Laurou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Dara prožila dramatickou noc, Nedvěd tasil pěsti (12/2022):

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz