Krimi

Firmu obral o drahé kovy za miliony. Při krádeži se koukal přímo do kamery

Jihomoravští policisté pátrají po zloději, který si z firmy nedaleko Brna odnesl slitky drahých kovů. Při krádeži cenností v hodnotě několika milionů korun si však nepočínal dvakrát opatrně. Na několik vteřin se totiž podíval přímo do bezpečnostní kamery.

Neopatrnost zloděje musela jihomoravské kriminalisty překvapit. Po zničení okna, kterým se dostal do budovy jedné z firem nedaleko Brna, se totiž zadíval přímo do bezpečnostní kamery. Ta zloděje zachytila v jeho plné kráse.

Nerozhodilo ho to, ale nechtěl, aby bylo jeho počínání kamerou dále snímáno. Po chvíli ji tedy zakryl papírovou krabicí. V klidu tak mohl pokračovat ve své kriminální činnosti. Jeho další kroky tak směřovaly k trezoru.

Související obsah

"Klíči nalezenými v budově si pohodlně otevřel trezor a z něj odcizil slitky drahých kovů v hodnotě několika milionů korun," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. I se svým lupem z budovy utekl. Policistům se ho však stále nedaří dopadnout, žádají proto veřejnost o pomoc. Pokud tedy tohoto zloděje znáte, obraťte se na linku 158.

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz