Domácí

VIDEO: Nahá žena řádila u restaurace v Brně. Potom chtěla škrtit strážníka

S alkoholem to ve čtvrtek večer přehnala 60letá žena, která se v centru Brna svlékla jen do podprsenky a obtěžovala hosty luxusní restaurace. Když začala hlavou narážet do oken, personál přivolal strážníky. Výtržnice nadýchala přes dvě promile a jednoho z nich chtěla škrtit, skončila proto v želízkách.

Brno zažilo bujarý večer už ve čtvrtek. Opilá šedesátnice jen v podprsence zastavovala přicházející i odcházející hosty luxusní restaurace, klepáním na výlohu je pak obtěžovala u večeře.

"Pro personál to byla delikátní situace a na klidu obsluze nepřidalo, když začala opilá šedesátnice poměrně prudce narážet do francouzského okna. Jeden ze zaměstnanců proto nepříjemnosti vylíčil na lince 156 a vyslaná hlídka hned poznala, že telefonát byl odůvodněný," informoval mluvčí brněnské městské policie Jakub Ghanem.

Související obsah

Hrubé chování ženy se stupňovalo, podrážděně křičela i na strážníky. Nadýchala přes dvě promile a nedokázala udržet rovnováhu, a tak ji strážníci doprovodili do nedalekého domovního výklenku.

"Vtom ale jednoho z nich chytila pod krkem, a tak jim ani přes dosavadní trpělivý přístup nezbylo nic jiného než ji spoutat. Jejím možným přestupkem proti občanskému soužití se budou zabývat úředníci ve správním řízení," uzavřel Ghanem.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz