Zajímavosti

Marian z Výměny oplodnil 15letou Ivu: Konečně vysvětlil, proč není pedofil

Marian z Výměny oplodnil 15letou Ivu: Konečně vysvětlil, proč není pedofil
Iva a Marian ve Výměně manželek | Zdroj: TV Nova

Bylo mu 43 let, když přivedl 15letou Ivu do jiného stavu. Marian z legendárního dílu Výměny manželek, na kterého lidé na ulici dodnes křičí pedofile, zkouší po pěti letech od natáčení prorazit na sociálních sítích. A začíná otevřenou zpovědí. Jezdil jsem za ní do pasťáku a všechno měla normálně vyvinuté, popírá známý padesátník, že by ho přitahovaly děti.

Bezmála pět let uplynulo od vysílání Výměny manželek s Ivou a Marianem, kteří na sebe upoutali pozornost propastným věkovým rozdílem. Mladé mamince je dnes 22 let a jejímu manželovi 51. 

Marian si po natáčení prošel peklem. Lidé mu nadávali ve zprávách i na ulici. Teď se snaží očistit své jméno. Mnozí si o něm myslí, že je pedofil, on to ale rázně odmítá. "Chtěl jsem vám říct ještě o tom pedofilovi, protože to mě mrzí nejvíc, že si to lidi myslí. Zřejmě to pochopili z té Výměny manželek špatně," začíná emotivní zpověď na tiktoku.

Související obsah

"Já jsem s Ivou nezačal chodit ani ve 13, ani ve 14, to je nesmysl. Ve 14 jsme si pouze psali na facebooku a od 15 jsme spolu začali chodit," prohlásil.

Když se dali dohromady, na nic nečekali. Iva byla záhy v požehnaném stavu. "Já jsem za ní jezdil do pasťáku, kam jsem jí vozil věci a kde jsem jí pomáhal psychicky. Takže jsme se spolu vyspali, když jí bylo 15 a půl," vzpomíná Marian.

"Měla všechno vyvinuté normálně, takže jsem neviděl důvod, proč bych měl být pedofil. Žádné děti nevyhledávám a nikdy jsem nevyhledával," doplnil. Kdysi přitom přiznal, že si své budoucí manželky všiml už jako pětileté holčičky.

Související obsah

Zpětně lituje, že na to šel až příliš zhurta. "Ani mně se to nelíbí, prostě jsem jí chtěl pomoct. Nešlo ani tak o sex, ale byla to moje naivita. Nikdy bych už takhle mladinkou nechtěl," uzavřel.

Jejich manželství ale pevně drží i díky tomu, že spolu vychovávají dvě dcery. Starší je šest a mladší čtyři.

@marianzvymeny

♬ původní zvuk - Marian z výměny

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz