Domácí

Ženu z Brna rozčílil rozchod, tak prokopla skleněné dveře a rozřízla si nohu

Žena v Brně prokopla skleněné dveře
Žena v Brně prokopla skleněné dveře | Zdroj: MP Brno

Se zármutkem z rozchodu se poněkud svérázně vyrovnávala 24letá žena v brněnské Kobližné ulici. V neděli nad ránem tam rozkopala skleněné vchodové dveře. Pak už se okolím nesl jen zoufalý křik, střep jí totiž rozřízl lýtko. Na místo tak kromě strážníků spěchala i sanitka.

Když do Kobližné ulice v Brně okolo půl páté ráno přijela hlídka městské policie, o 24letou ženu původem z Kazachstánu už pečovali dva svědci.

"Zamířili k ní poté, co uslyšeli několik hlasitých ran a potom řinčení roztříštěného skla. Dál už se prý ozýval jen zoufalý křik," uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Související obsah

K útoku na dveře ji podle všeho podnítilo rozezlení z nedávného rozchodu. "Jeden ze střepů jí však rozřízl lýtko a na přibližně pětadvaceticentimetrový šrám museli strážníci použít dva obvazy," pokračoval mluvčí s tím, že vzápětí přivolali záchranáře, kteří zraněnou převezli do úrazové nemocnice.

"Strážníci přivolali republikové kolegy kvůli podezření z trestného činu. Podle hlídky Policie ČR však škoda zcela jistě nepřesáhne 10 tisíc korun, a případem se proto budou zabývat úředníci ve správním řízení," uzavřel Ghanem.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz