Zajímavosti

Mladičká dívka (24) si vzala starce (85). Pořídíme si miminko, chlubí se

Miracle Pogue se svýmy mužem Charlesem
Miracle Pogue se svým mužem Charlesem | Zdroj: Profimedia

Přestože je mezi mladou Miracle Poguovou a jejím mužem Charlesem Poguem věkový rozdíl jednašedesáti let, zamilovali se do sebe. Manželský pár teď prozradil, že plánuje založit rodinu. Zdravotní sestřička by totiž chtěla, aby po sobě bezdětný Charles zanechal další generaci. Dívka doufá, že mužův věk nebude v jejich velkém snu překážkou. Pro lidi, kteří s jejich volbou nesouhlasí, má jasný vzkaz.

Manželé Poguovi si slíbili, že založí rodinu. Čtyřiadvacetiletá Miracle sice prý tuší, že svého muže přežije, přesto mu chce dopřát pocit, že po sobě na Zemi něco zanechal. Přestože je pětaosmdesátiletý senior starší než její skutečný dědeček, doufá mladá manželka, že v početí miminka nebude problém. Od té doby, co se před třemi lety potkali s Charlesem v prádelně, se hluboce milují.

"Chci, aby Charles zplodil další generaci. Chceme si raději dojít na kliniku, abychom zjistili naše šance na početí. Už jsme tam jednou byli, ale cítila jsem z lékařů akorát předsudky, bylo to strašné. Snad mi pomohou mít dítě. Mnohdy zapomínám na to, že by nám Charlesův věk mohl zabránit mít miminko. Snažím se mít otevřenou mysl," popsala pro portál Mirror Miracle Poguová.

Související obsah

"Občas se o Charlese bojím. Na díkůvzdání dostal koronavirus a já jsem se zhroutila. On ale ukazuje elánem, se kterým každý den vstává, že rozhodně ještě nikam neodchází. Postupně se ale připravujeme na možnost, že tu za pět let možná nebude. Já mu však říkám, že stejně všechny přežije," svěřila se mladičká Miracle deníku Daily Star.

Přestože se s láskou Miracle její rodina postupem času smířila, cizí lidé pár považují spíše za otce a dceru. "Když jsme jeli na Floridu, jedna paní se mě zeptala, zda je Charles můj otec, začala jsem žertovat, že ano, a volala jsem na něj 'tati'. Jsem praštěná," prozradila Miracle a dodala, že větší starosti jí dělají lidé na internetu.

Související obsah

"Cítím z jejich strany odpor. Říkají, že Charlese musím využívat a že bych se měla stydět. Uráží mě kvůli financím, přitom já si jako zdravotní sestra nežiju špatně. Já jsem ale pyšná, že si Charles vybral zrovna mě, cítím se s ním dobře," vzkázala všem lidem mladá dívka.

Seniora pobláznil zájem o půl století mladší ženy. Přišel o desetitisíce:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz