Zajímavosti

Karel Vágner i skupina Holki. Ve Víkendové Snídani se máte na co těšit

Vesmír nebo první republika. Tato témata budou provázet Víkendovou Snídani tentokrát. Těšit se můžete na zajímavé hosty, a to třeba na hudebníka Karla Vágnera, skupinu Holki nebo komika známého pod přezdívkou Fero Joke. Sledujte o víkendu dopoledne Novu.

V sobotní Víkendové Snídani se diváci mohou těšit na tematické vysílání zaměřené na vesmír. Do toho vašeho vnitřního vás zavede odbornice na sny Eva Kalivodová. Jako hudební host vystoupí kapela Holki.

Rozhovory se známými osobnostmi vás tento víkend provede moderátorská dvojice Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda. Jako jeden z hostů dorazí například Karel Vágner nebo slovenský internetový komik František Košarišťan alias Fero Joke.

Související obsah

​Vařit s vámi bude o víkendu vítězka MasterChefa Besky, která v sobotu připraví arašídovou polévku a v neděli se můžete těšit na buchty na páře. Nedělními hosty budou mimo jiné herci Jakub Prachař a Tereza Ramba, kteří promluví o filmu Buď chlap.

Neděle bude také tematicky zaměřená, a to na první republiku. Jedním z témat tak budou například prvorepubliková auta a zahraje vám skupina Prague Rhythm Kings.

Sledujte Víkendovou Snídani každou sobotu a neděli v 7:55 na Nově.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz