Zahraničí

VIDEO: Český řidič v Bratislavě naboural 12 aut a málem srazil člověka

Lidé z bratislavského sídliště Petržalka se v úterý večer stali svědky nevídané nehody. Český řidič na parkovišti naboural 12 vozidel, betonový sloup a čtyři dopravní značky a nakonec skončil na střeše. Muž, který stál na chodníku, těsně unikl smrti.

Video šílené jízdy českého řidiče zveřejnila ve středu slovenská policie. Autokamery totiž zachytily, jak málem ve svém BMW srazil chodce, který uhnul na poslední chvíli, upozornil web tvnoviny.sk. Záběry ukazují také, jak se řítí parkovištěm a demoluje zaparkovaná auta.

"Provedená dechová zkouška nezjistila konzumaci alkoholu řidičem vozidla BMW. Vyšetření ve zdravotnickém zařízení neprokázalo přítomnost omamných a psychotropních látek v jeho těle," sdělila na facebooku slovenská policie. 

Související obsah

Celkem podle policistů poškodil řidič 12 aut, čtyři dopravní značení a jeden betonový sloup. "Byla způsobena škoda v celkové výšce 12 600 eur (asi 295 tisíc korun - pozn. red.)," doplnila policie. K žádným zraněním nedošlo. Přesné příčiny a okolnosti nehody policie vyšetřuje, napsal web Aktuality.sk.

"Nic si nepamatuju," řekl pro TV Markíza k nehodě řidič. "Je strašné pomyslet, co se tu mohlo stát," poznamenal jeden ze svědků nehody. 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz