Krimi

Pokus o vraždu v Plzni! Syn (22) měl po hádce pobodat otce

Kontrolující policista
Ilustrační fotografie | Zdroj: TV Nova

Plzeňští kriminalisté od pátečního odpoledne vyšetřují pokus o vraždu. Obětí je 44letý muž, který utrpěl bodnořezné poranění břicha. Útočníkovi má být 22 let. Policisté jej tři hodiny po útoku zadrželi. Podle webu Krimi Plzeň se má jednat o syna napadeného.

O případu policisté informovali v sobotu odpoledne. Útok se podle nich stal v pátek kolem 18. hodiny v Táborské ulici v Plzni.

"V jednom z bytů došlo ke slovní rozepři a následnému fyzickému napadení mezi dvěma muži ve věku 22 a 44 let. Starší z nich přitom utrpěl vážná bodnořezná poranění. Útočník následně z místa utekl," uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Podezřelého policisté vypátrali přibližně po třech hodinách a zadrželi ho na plzeňské ulici Edvarda Beneše.

Související obsah

​"Vrchní komisař zahájil proti 22letému muži trestní stíhání a obvinil ho ze spáchání trestného činu vraždy spáchaného ve stádiu pokusu. Policisté se případem nadále zabývají a ve věci podali podnět k podání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby," dodala Raindlová.

Web Krimi Plzeň uvedl, že útočníkem měl být syn napadeného muže. Na svého otce měl vzít velký kuchyňský nůž, který při útěku zahodil u papírny z mostu do řeky Radbuzy. V sobotu po zbrani pátrali policejní potápěči.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz