Zajímavosti

Hvězda seriálu Ulice šla pod kudlu. Nechala si upravit poprsí

Hvězda seriálu Ulice šla pod kudlu. Nechala si upravit poprsí
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Doslova s kůží na trh šla herečka Aneta Krejčíková. Hvězda seriálu Ulice přiznala, že už před několika měsíci podstoupila plastickou operaci. Nechala si upravit poprsí.

Anetu Krejčíkovou mohou diváci pravidelně vídat na televizních obrazovkách v seriálu Ulice, kde hraje Gábinu Pumrovou. Krásná herečka se bezpochybně řadí mezi ty s pořádně bujným dekoltem.

S myšlenkou, že si nechá poprsí upravit, si přitom Aneta pohrávala už několik let. "O plastice prsou jsem uvažovala už jako mladá a bezdětná holka. Vyrostla jsem v rodině, kde velká prsa nepatřila k něčemu, co je hodno obdivu a krásy. Naopak. Nepraktická zátěž," popsala na instagramu herečka.

"Pak jsem potkávala muže, kteří s obdivem reagovali, mnohdy ne úplně příjemným a taktickým způsobem, s čímž jako 14letá holka neumíte moc dobře pracovat," doplnila Aneta.

Nakonec se rozhodla, že zákrok podstoupí. "Každopádně jsem se k operaci odhodlala až před pěti měsíci," přiznala herečka s tím, že nemá za sebou zmenšení, ale modelaci prsou.

Související obsah

"Píšu o tom proto, že vím, že je spousta žen, které o operaci uvažují a mají obavy z nejrůznějších důvodů. Vybrala jsem si velmi dobrého plastického chirurga na základě práce, kterou jsem viděla názorně na své kolegyni, se kterou jsem nějaký čas sdílela společnou hereckou šatnu. A musím upřímně říct, že hezčí, přirozeně vypadající prsa jsem neviděla," dodala Aneta.

A úpravu poprsí si vyloženě užívá. Na instagramu totiž k příspěvku přiložila také fotografii, na které má na sobě top s odhalenými zády.

Česká barbie se snaží dosáhnout dokonalosti. Detailně popsala svá ňadra (9/2022):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz