Domácí

Aneta Krejčíková o roli Gábiny v Ulici: "Byla to taková pipina!"

Aneta Krejčíková o roli Gábiny v Ulici: "Byla to taková pipina!"
Zdroj: TN.cz

Herečka Aneta Krejčíková skončila v soutěži Tvoje tvář má známý hlas na čtvrtém místě. V soutěži si ji diváci velmi oblíbili a podle některých se měla stát dokonce vítězkou. V diváckém chatu přiznala, že v soutěži patřila mezi největší pařmeny a s ostatními soutěžícími si ráda užívala večírky. V chatu neváhala promluvit ani o roli Gábiny z Ulice, kterou prý ze začátku vůbec neměla ráda.

"Já si myslím, že ze všech řad soutěže ta naše parta pařila nejméně, co jsem tak slyšela," smála se Aneta. Spolu s Berenikou Kohoutovou a Janem Kopečným prý tvořili fajn "kalící" partu. "Tak máme na to věk," odůvodnila jejich řádění.

"Měli jsme štěstí, že jsme měli Dádu Gondíka, který nám vařil, Tomáš Matonoha vozil vínečka, Jituška Boho slivovičku, takže jsme se měli skvěle," přiznala.

Anetu zná většina diváků jako Gábinu z Ulice. "Gábinu teď čeká zajímavé období, otevřela salon a budou se jí otevírat nové možnosti," naznačila Aneta. S Gábinou se však herečka nesžila hned, ale trvalo jí to.

"Ze začátku jsem ji neměla vůbec ráda, byla to taková pipina namyšlená, která se povyšovala nad ostatní. Jediné co ji zajímalo, byly hezký hadry. Postupem se z ní vyklubala skvělá holka a dneska ji strašně obdivuju," vypověděla Aneta. Gábině se nejvíce podobá svou paličatostí, i když podle vlastních slov dokáže ve více věcech ustoupit.

V soutěži pro ni byl prý jednoznačně nejhorší zpěv. "Byla jsem z toho opravdu ve stresu, já nejsem zpěvák, takže to mě děsilo nejvíc. Navíc jsem měla velké problémy s cizím textem," přiznala.

Problém prý v soutěži s nikým neměla a nejvíce obdivuje moderátora Ondřeje Sokola. "Ondru samozřejmě všichni milujeme a obdivujeme," přiznala. Přeci jen však ve Tváři někoho postrádala.

Související obsah

"Nejvíc mi tam chyběla Ivuška Pazderková. Je to moje kolegyně a kamarádka a ta mi tam tedy chyběla," přiznala a doplnila, že by do soutěže klidně šla znovu, i když to bylo po pracovní stránce velmi náročné.

kik, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz