Zahraničí

Osudu neutekl. Rus se chtěl vyhnout válce na Ukrajině, v Egyptě ho zabil žralok

Osudu neutekl. Rus se chtěl vyhnout válce na Ukrajině, v Egyptě ho zabil žralok
Ilustrační snímek | Zdroj: Profimedia

Žralok ve čtvrtek v egyptské Hurghadě roztrhal 23letého Vladimira Popova. Vše vyděšeně sledovat jeho otec, jehož mladík zoufale volal. Podle všeho před několika měsíci utekl před mobilizací, jelikož nechtěl válčit na Ukrajině.

"Tati, tati," křičel 23letý mladík, zatímco jej trhal žralok. Právě se svým otcem, který vše šokovaný sledoval z pláže, trávil čas v Egyptě, informoval web listu Daily Mail. Podle informací zpravodajského webu Baza byl v rezortu už spoustu měsíců.

Je tedy pravděpodobné, že z Ruska utekl před mobilizací. Nechtěl totiž válčit na Ukrajině, upozornil web deníku Daily Mirror

Související obsah

Otec zemřelého mladíka Jurij se po tragické události svěřil telegramovému kanálu 112. "Šli jsme relaxovat na pláž. Na mého syna zaútočil žralok, vše se odehrálo během pár vteřin," řekl. "Je to absurdní souběh okolností, protože je to bezpečná pláž. Kolem jsou lodě a jachty. Něco takového se tu ještě nestalo," dodal.

Šlo podle něj o nešťastný osud, kterému se nedalo zabránit. "Jak byste pomohli? Ten mlýnek na maso ho dostal za 20 sekund, jednoduše ho stáhl pod vodu," poznamenal. Syna chce zpopelnit a vrátit zpět do Ruska.

Pasová fotografie Vladimira Popova:

Popov
Vladimir Popov | Zdroj: Profimedia

Masakr v egyptské Hurghadě. Žralok u pláže roztrhal muže, další lidi napadl:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz