Zajímavosti

Hejdová a Zástěra otevřeně: Dítě je otázka blízké budoucnosti, řekl Tomáš

Moderátoři, influenceři a nerozlučná dvojka Zorka Hejdová (33) a Tomáš Zástěra (43) byli hosty úterního pořadu TALK! Moderátorka Rebecca Diatilová je vyzpovídala nejen o jejich vztahu a práci, ale zabrousila i do soukromých životů.

Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra jsou už několik let nerozlučnou moderátorskou dvojicí. Poznali se zhruba před 12 lety ve Snídani s Novou, první dojmy ale nebyly na obou stranách pozitivní. "Říkala jsem si, že to je namachrovanej týpek. Tehdejší moderátorské duo Snídaně Tomáš Zástěra a Tomáš Novotný na mě působili arogantně oba, pak jsem se s nimi spřátelila a Tomáš je arogantní jen tak z poloviny," vtipkuje Hejdová. 

Přestože Tomáš a Zorka jsou už sehraná dvojka, Tomáše pořád dokáže doběla vytočit její nedochvilnost. "Tomáš má některé rysy společné s mým mužem, oba si hlídají ten čas, a to je asi nejčastější roztržka, že na mě Tomáš čeká 10 minut, 15, někdy půlhodinku, ale vždycky se dočká," nastínila s nadhledem moderátorka, kterou diváci znají například z uvádění reality show Love Island.

Související obsah

​Zorka s manželem oslavili nedávno deset let manželství. Tomáš svou lásku potkal teprve loni po účasti v reality show Survivor, kde si získal mnoho fanynek. "Okouzlila mě svým vzhledem, protože jsem nejdříve viděl jen fotky. Tím to začalo, pak už přicházely i příjemné bonusy, jakože je milá, starostlivá a že dokáže ocenit i jiné věci, než že jsem hezký a úspěšný," popsal Zástěra s humorem.

A bez partnerky byl prý tak dlouho proto, že je poměrně náročný. "Čekal jsem dlouho, aby tento balíček byl doručen přímo ke mně," zasmál se Tomáš, který do budoucna plánuje s přítelkyní i miminko. "Jedno dítě už jsem 'vypartneřil' a fungujeme naprosto skvěle. Takže je to otázka asi blízké budoucnosti, bezesporu bych chtěl další dítě doma. Od fazolky," uzavřel.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz