Zajímavosti

Nová láska starého mládence Tomáše Zástěry! Získala ho netradičním gestem

Moderátor Tomáš Zástěra od své účasti v reality show Survivor si ještě stále užívá vlnu nově nabité popularity. A jak prozradil v rozhovoru pro Život ve hvězdách, jedna z fanynek dokonce uloupila jeho srdce a vypadá to, že tento starý mládenec tak konečně našel tu pravou.

Moderátor Tomáš Zástěra je reality show Survivor vděčný, přinesla mu do života něco, co rozhodně nečekal. "Dal mi dost značnou popularitu, se kterou jsem až tak nepočítal, diváci mě víc poznali, protože já jsem nebyl nijak otevřený a sociální sítě jsem neřešil," popisuje Zástěra.

Populární moderátor se nechal také párkrát slyšet, že ne a ne natrefit na tu pravou. "Já raději volím intimnější seznamování, ne před kamerami. I sociální sítě pro mě nejsou zcela ideální záležitostí. Už jsem to zkoušel formou seznamování třeba přes Tinder, ale nedopadlo to dobře," vzpomíná Zástěra.

Související obsah

​Naštěstí si láskychtivé ženy charismatického Zástěru dokážou vyčíhnout i jinde. "Zaznamenal jsem zvětšení zájmu o mou osobu. Přicházely stovky zpráv denně a stovky nabídek k sňatku a založení rodiny. Ale přesně to byl takový ten moment, kdy je člověk přehlcený a neví, co dělat, protože je toho tolik, že jsem se rozhodl neřešit žádnou z těch nabídek," podotýká.

Zástěra kvůli zahlcení zprávami dva až tři měsíce na žádné zprávy neodpovídal. "Potom jsem odpověděl na jednu zprávu. Zaujala mě tím, že tam nebyl žádný text, ale pouze emoji ikona srdíčka. Mě zaujalo, že ta žena si nedala práci s tvořením nějakého složitého textu, ale zvolila jedno jediné srdce, tak jsem se podíval na ten profil a je to hezké," nastínil moderátor.

Související obsah

​A vypadá to, že hezké to stále je. "Já nerad řeším svoje soukromí, ale vídáme se stále," zmínil červenající se Zástěra. S novou známostí, která by podle jeho slov možná mohla být tou pravou, se mu možná blýská i na budoucnost, jakou si vysnil.

"Když mi bylo 20, tak jsem si říkal, že bych si tak ve 32 letech představoval rodinu a děti. No, a je mi 42. A tím pádem řekněte Bohovi své plány, a tím ho nejvíc rozesmějete. Všechno má svůj důvod a všechno přijde ve správný čas. Alespoň já tomu věřím," uzavírá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz