Krimi

Záhadná smrt ženy v ulicích Prahy. Nikdo ji nehledá a policie neví, kdo byla

Pražští policisté už téměř dva měsíce zjišťují totožnost ženy, která v červenci zemřela ve Vinohradské ulici. Zatím se ale k úspěšnému výsledku nedostali. Po ženě se totiž nikdo neshání.

Policisté žádají veřejnost o pomoc se zjištěním totožnosti ženy, která zemřela 21. července poté, co byla v bezvědomí nalezena ve Vinohradské ulici v Praze. "Přivolaní záchranáři na místě ženu v bezvědomí způsobeném hypoglykemickým šokem ošetřili a převezli do nemocnice. Žena bohužel i přes snahu záchranářů v nemocnici zemřela," uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Zesnulá žena u sebe neměla doklady ani osobní věci. "Nepodařila se najít příbuzenská shoda v DNA databázi, nepodařilo se zjistit její totožnost na základě zubních otisků, prověřením okolních zdravotnických zařízení, sociálních odborů, pečovatelských služeb," doplnila Kropáčová.

Související obsah

Podle policie ženu ani nikdo nehledá. Obrátili se tak s žádostí o pomoc na veřejnost. Starší žena měla prošedivělé vlasy a na krku nosila řetízek s kamenem. "V případě, že ženu poznáváte, nebo víte, kde bydlela, předejte prosím veškeré informace na linku 158," přidala policejní mluvčí.

Záhadný případ na Brněnsku. Na fotbalovém hřišti se objevily podivné obrazce:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz