Zahraničí

Musela na další operaci. Brenda z Beverly Hills popsala boj s rakovinou mozku

Musela na další operaci. Brenda z Beverly Hills popsala boj s rakovinou mozku
Shannen Doherty (18. 7. 2023) | Zdroj: Profimedia

Americká herečka Shannen Dohertyová alias Brenda z legendárního seriálu Beverly Hills 90210 stále bojuje se zákeřnou rakovinou. Nemoc se jí letos rozšířila až do mozku. Má za sebou další náročnou operaci a svěřila se, že skoro pořád pláče. Zápas o svůj život ale vzdát nehodlá.

​Rakovina prsu se u Shannen Dohertyové dostala až do čtvrtého, posledního stadia. V tom už se zákeřná choroba rozšiřuje do dalších orgánů. Oblíbené herečce se to stalo letos na začátku léta. Metastázy má na mozku, píše Daily Mail.

V neděli se zúčastnila setkání s kolegy z Beverly Hills 90210 a od fanoušků tam sklidila ovace ve stoje. Když mluvila o boji s nemocí, rozplakala se. "Děkuji moc vám všem. Všichni víte, jak moc miluju pořád jenom brečet. A jak se zdá, fakt mi to jde," pokoušela se odlehčit situaci.

Související obsah

Nedávno ji operovali a pravděpodobně to nebyl poslední zákrok. Dohertyová boj o život vzdát podle svých slov nikdy nehodlá. "Jsem uprostřed zápasu o život a potýkám se s tím každý den," podotkla.

Herečce rakovinu poprvé diagnostikovali v roce 2015, po dvou letech to vypadalo, že ji porazila. V roce 2020 se ale vrátila a Dohertyová s ní od té doby znovu zápolí, připomíná magazín People.

Jeremy Renner se znovu objevil na veřejnosti. Těžkou nehodu připomíná už jen hůl (04/2023):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz