Rozpad vztahu a teď exekuce majetku. Bývalého mediálního magnáta Jaromíra Soukupa stíhá letos jedna pohroma za druhou. Nad některými jeho nemovitostmi visí virtuální plomba a exekutor je připravuje k prodeji.
Zadlužený podnikatel se před Vánoci dostal do dalších velkých problémů. Některé jeho nemovitosti totiž zablokoval exekutor a chystá je k prodeji. Informoval o tom Deník N.
Soukup podle listu dluží svým věřitelům zhruba jednu a půl miliardy korun. S dluhy mu měl pomoci kapitálový vstup Jana Čermáka, jenž získal podíl ve společnosti Médea.
Ani to podle všeho nestačilo a věřitelé se nyní domáhají svých pohledávek nejradikálnějším možným způsobem. Zaplombované jsou jeho nemovitosti údajně už od pondělí.
Samotný Soukup se nyní soustředí na sport a vrací se ke svému oblíbenému boxu. Už 27. ledna by měl vyzvat v holešovické hokejové hale Aleše Brejra.
Hanychová je po rozchodu na pokraji zhroucení: Kašlu na matky samoživitelky (9/2023):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz