APLIKACE TN.CZ
Zajímavosti

Hanychová zažila jeden z nejhezčích dnů života: Budu na to myslet, až budu umírat

Agáta Hanychová
Influencerka Agáta Hanychová | Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová prožila jeden z nejkrásnějších dnů ve svém životě. Ke štěstí jí stačilo to, že měla doma všechny své děti, se kterými si užila den plný zábavy. Jak prozradila na svém instagramu, vzpomínat na něj bude až do konce života.

"Jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě. Odkládám sem. Pro někoho pátek, pro mě něco, na co můžu myslet, až budu umírat. Děkuju," napsala Hanychová k nejnovějšímu příspěvku na svém instagramu

Influencerce se totiž po několika dnech opět sešly doma všechny její děti, které má Hanychová ve střídavé péči s jejich tatínky. Zatímco Mia se vrátila od Jakuba Prachaře, Rozárka od Jaromíra Soukupa. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

A Hanychová svým dcerám přichystala den plný zábavy. Společně si venku užívaly slunečného počasí, hrály si například s bublifuky a na zahradě měly postavený i stan a týpí. 

Související obsah

Den předtím vzala Hanychová sedmiletou Miu na divadelní představení Lotrando a Zubejda, které si holčička velmi užila. "Mia při děkovačce řekla: 'Je to velmi chytlavé,'" svěřila se bývalá modelka s tím, že se Mie snažila připravit co nejzajímavější program, protože Rozárka byla u svého tatínka. 

Podívejte se na rozhovor s bratrem Hanychové Vincentem Navrátilem (06/2024):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz