APLIKACE TN.CZ
Domácí

Policie ukázala novou čtyřnohou posilu. Štěňátko Palermo roste jako z vody

Policie ukázala novou čtyřnohou posilu. Štěňátko Palermo roste jako z vody
Policejní pes Palermo | Zdroj: Policie ČR

Olomoučtí policisté mají nového čtyřnohého parťáka. Na správné straně zákona se rozhodlo stát štěňátko jménem Palermo. I když mu je teprve sedm měsíců, už teď budí velký respekt.

​Do malého chlupáčka, jakým Palermo býval, by to řekl jen málokdo. Dnes je mu ale sedm měsíců a už od Vánoc dělá parťáka olomouckým policistům. Ti se nyní rozhodli sdílet na facebooku chlupáčovy fotky.

"Čao, tady Palermo, policejní štěně z Olomouce. Jméno mám podle města zločinu, ale stojím na té správné straně zákona. Pro páníčka Toma jsem byl dárkem od Ježíška, který mu udělal velkou radost. Vždyť na mě čekal rok a půl," napsali v příspěvku.

Související obsah

​Palermo se k policistům dostal už jako malé štěňátko, dnes je z něj pořádný chlapák, který budí respekt. Na snímcích je vidět, jak dokáže cenit zuby. "Pro policejní službu jsem se narodil, to mám po svých rodičích! A v sedmi měsících už vypadám jako dospělák. Jsem neřízená střela a učím se fakt rychle," napsali za Palerma policisté ve statusu.

Navzdory tomu, že s Palermem by do křížku asi jen tak někdo přijít nechtěl, podle lidí na facebooku je, pokud zrovna necení zuby, roztomilý. Příspěvek si během pár dní získal tisíce příznivců.

"Palermo, jsi krasavec, tak ať se daří tobě i páníčkovi," napsala uživatelka Zuzana. "Krásně jsi vyrostl, jsi úžasný, Palermo, hodně štěstí ve službě," přidala se Ivanka. "Jsi velmi šikovný a krásný pejsek. Přeji ti ve službě hodně štěstí," vzkázala Palermovi Jana.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz