APLIKACE TN.CZ
Zajímavosti

Náhle zemřel muzikant z kapely Laura a její tygři. Bože, proč? pláčou kolegové

Náhle zemřel muzikant z kapely Laura a její tygři. Bože, proč? pláčou kolegové
Trombonista Jan Šatra (hudební skupina Laura a její tygři), 2001 | Zdroj: LUKÁŠ TÁBORSKÝ / MAFRA / Profimedia, úprava TN.cz

Hudební svět zasáhla smutná zpráva o náhlé smrti hudebníka Jana Šatry, kterému bylo pouhých 54 let. Oplakávat ho začali kolegové z hudební branže i spoluhráči z kapely Laura a její tygři.

Náhle zemřel muzikant a proslulý pozounista Jan Šatra. Smutnou zprávu na sociálních sítích oznámila zpěvačka Hanka Křížková. „Honzíku, je mně moc a moc smutno a nechce se mi té šílené zprávě věřit,“ popsala Křížková na facebooku.

Muzikanta z kapely Laura a její tygři nebo Yo Yo Bandu oplakávají i jeho spoluhráči. „Dámy a pánové, dnes máme velmi smutnou zprávu. Zemřel Honza Šatra, trombónista, výborný muzikant, ale hlavně kluk, se kterým byla zábava hrát i jen vedle něho být a vidět, jak miloval život,“ napsali hudebníci ze skupiny Laura a její tygři.

Související obsah

„Je nám to moc líto, bude nám chybět. Čest jeho památce,“ doplnili spoluhráči. I Křížková se mu rozhodla za ta léta po jeho boku poděkovat. „Děkuji ti za pohodu, legraci a profesionalitu při koncertech a i ve studiu. Budeš nám všem moc chybět,“ rozloučila se s ním. 

Do nebe mu poslala poslední dojemný vzkaz. „Bože, proč? Honzíku, šťastný let tam nahoru,“ reagovala Křížková. „Je mi to moc líto. Hráli jsme spolu v Lauře. Byl to šoumen. Vždy byl pozitivně naladěný a byla s ním legrace. Bude nám chybět. Upřímnou soustrast rodině a pozůstalým,“ doplnila Ilona Csáková. Podle informací Blesku Šatru měla najít bez známek života jeho manželka.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz